VERKOCHT
Ontdek de perfecte mix van veelzijdigheid en gebruiksgemak met de Honda NC700X DCT uit 2013. Deze motorfiets is uitgerust met een innovatieve DCT (Dual Clutch Transmission), waardoor je soepel en zonder gedoe kunt schakelen.
Belangrijkste kenmerken:
Krachtige 670cc motor: Voor een indrukwekkende prestaties en efficiënt brandstofverbruik.
DCT Systeem: Automatische transmissie voor meer rijcomfort, ideaal voor zowel stadsritten als lange tochten.
Comfortabel en ergonomisch design: Rechtop zitpositie en verstelbare zadel voor optimaal rijplezier.
Ruim bagagevak: Genoeg opbergruimte voor al je essentials, perfect voor weekenduitstapjes.
Betrouwbare Honda kwaliteit: Onderhoudsarm en ontworpen voor de lange termijn.
Of je nu door de stad rijdt of de open wegen verkent, de Honda NC700X DCT biedt de ideale combinatie van avontuur en comfort. Mis deze kans niet om oplossingsgericht op pad te gaan! Neem vandaag nog contact op voor meer informatie en een proefrit!
05MDJN
Honda
NC700X DCT
All road
2013
zwart
74483km
2
670
6 maanden
VERKOCHT
Is er iets mis op deze pagina?
Listing statistics for:
Bij Joppen Motoren maken we het makkelijk om vandaag al op jouw ideale motor te stappen. Dankzij onze aantrekkelijke financieringsopties rijd je een motor met een aanschafwaarde boven de €6.550,- al vanaf €99,95 per maand.
Of je nu kiest voor een gloednieuwe Royal Enfield of een betrouwbare occasion:
Rijd nu. Betaal in stappen. Geniet elke kilometer.
✔️ Vast maandbedrag vanaf €99,95
✔️ Geen grote investering vooraf
✔️ Keuze uit nieuwe én gebruikte motoren
✔️ Persoonlijk advies over financiering op maat
Geniet van elke rit – zonder zorgen over onderhoud. Bij aankoop van een nieuwe Royal Enfield bij Joppen Motoren kun je een onderhoudsabonnement afsluiten. Voor een vast laag maandbedrag wordt jouw motor professioneel onderhouden door onze ervaren monteurs.
✔ Altijd veilig en in topconditie ✔ Geen onverwachte kosten ✔ Onderhoud volgens fabrieksvoorschrift
Abonnement al vanaf € 19,50 per maand. Alle details en voorwaarden lees je hier